Hakkımızda

danismanlik2016 yılında “En iyi ve en yeni teknolojileri kullanarak müşterilerine ” dünya standartlarında çözümler sunmak” amacıyla yola çıkan Zeka Danışmanlık olarak geçen 4 yıllık süreçte AB ve Uluslararası proje danışmanlığı, çalışma ve sosyal güvenlik ve eğitim alanında deneyimli kadrosu ile hizmet vermeye devam ederken, AR-GE çalışmalarımızla Dünya ve Türkiye’nin ihtiyaçlarını göz önünde bulundurarak ürünlerimize her gün yenilerini eklemeye devam ediyoruz.

2018 yılında ilk olarak yerli Elektronik Kürsü çalışmalarımız başlayarak aynı kalitede ürünü yabancı muadillerinden çok daha uygun fiyata tasarladık. 2019 yılının sonunda Dünyada yayılmaya başlayan pandemi ile dezenfeksiyon ve sterilizasyonun öneminin anlaşılması ile AR-GE leri 2020 Mart ayında tamamlanan Covidmatic, Dezenmatik, ULV Dezenfekte Makinesi ve UV Filtre gibi cihazlarımızla çalışmalarımızı sürdürdük.

Zeka Danışmanlık olarak gerek danışmanlık hizmetlerimiz için, gerek geliştirdiğimiz ürünlerimiz için 7/24 destek operasyonunu sürdürürken, Devam eden AR-GE politikamız ile Dünya ve Türkiye’nin ihtiyaçlarını göz Önünde bulundurarak, kendimizi geliştirmeye ve ürün gamını arttırmaya devam etmekteyiz.